43 MARATON WARSZAWSKI

WSPIERAMY 43. MARATON WARSZAWSKI

43 MARATON WARSZAWSKI – Biegnij z OWOLOVO

OWOLOVO i dajesz z siebie wszystko!

Z ogromną dumą mamy przyjemność ogłosić, iż w tegorocznej, 43. edycji maratonu Warszawskiego OWOLOVO pojawi się jako firma wspierająca wydarzenie.

Uczestnicy biegu znajdą w swych pakietach startowych nasz hit z buraka – produkt przeznaczony zwłaszcza dla osób aktywnie uprawiających sport. Wszystkich kibiców zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, by mogli zapoznać się z całym asortymentem OWOLOVO, spróbować każdego smaku i zakupić w promocyjnej cenie te, które najbardziej przypadną do gustu. Naszych najmłodszych Klientów zapraszamy szczególnie serdecznie do specjalnej strefy zabaw i konkursów, którą przygotowaliśmy z myślą o potrzebach dzieci.

Czym są produkty OWOLOVO?

Owolovo to fantastyczna przekąska, w szczególności dla osób aktywnych fizycznie. To łatwe do przyswojenia źródło witamin i minerałów pochodzące w 100% z polskich warzyw i owoców. Prosty, naturalny skład produktów daje nam pewność, że dostarczamy organizmowi to, co najlepsze.

Jak działa OWOLOVO?

Siła&Moc oraz BURASZOT – nasze dwa flagowe produkty zawierające sok z buraka pozwalają na realne zwiększenie wydajności fizycznej oraz ułatwiają regenerację po wysiłku.

Każdy mus OWOLOVO jest źródłem naturalnych węglowodanów (bez dodatku cukru), dzięki czemu dostarcza organizmowi szybko przyswajalnej energii – niezbędnej do wysiłku fizycznego. W zależności od typu podejmowanej aktywności, OWOLOVO sprawdzi się idealnie jako przekąska przed treningiem – w formie doładowania energetycznego dla organizmu, jak po treningu – w celu uzupełnienia glikogenu dla prawidłowego funkcjonowania i przyrostu masy mięśniowej.

Czym OWOLOVO się wyróżnia?

Produkty OWOLOVO to w 100% warzywa i owoce – brak konserwantów i sztucznych dodatków zdecydowanie wyróżnia je na rynku. Duże opakowania o pojemności 200g zostały stworzone z myślą o zapotrzebowaniu osób dorosłych oraz by uniknąć negatywnego wpływu na środowisko, co ma miejsce przy produkcji mniejszych opakowań. Wygodne w użyciu tubki zaoszczędzą miejsce w torbie treningowej, a naturalny proces pasteryzacji produktu pozwala cieszyć się świeżością musów bez konieczności przechowywania ich w lodówce.

OWOLOVO – zdrowe, bo naturalne

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w połączeniu z innowacyjnością jest gwarancją najwyższych standardów jakości produktów OWOLOVO. Naszym celem i misją jest nie tylko dzielenie się z przyjaciółmi marki OWOLOVO smacznymi i zdrowymi produktami wprost z polskich sadów i plantacji, lecz również zapewnienie zrównoważonego rozwoju dla naszych dostawców: sadowników i rolników oraz sprawdzonych kontrahentów. Wychodzimy naprzeciw zmianom otaczającego nas świata – dbamy o naturę, region i ludzi z nami pracujących.

Kochamy to, co robimy, dlatego OWOC + MIŁOŚĆ = OWOLOVO

OWOLOVO WSPIERA 43 MARATON WARSZAWSKI 2021