SŁODKIE SOSY OWOLOVO

Słodkie sosy OWOLOVO bazują wyłącznie na owocach, by dać Wam pełnię naturalności, słodyczy i przyjemności smaku! Są doskonałą alternatywą dla dżemów i nie posiadają cukru.

Nasze słodkie sosy są w pełni naturalne, nie zawierają sztucznych dodatków, ani konserwantów. Dzięki swojej naturalnej słodyczy z pewnością zadowolą podniebienia każdego miłośnika słodkości! Doskonale sprawdzą się jako dodatek do jogurtów, naleśników, gofrów, czy innych wypieków. Rozkoszujcie się nimi cały rok!

Odkryj pyszne słodkie sosy OWOLOVO bez dodatku cukru w pięciu różnorodnych smakach! Każdy z nich jest oparty na naturalnych składnikach i posiada wyjątkowy smak.

  • Sos jabłkowo – wiśniowy to połączenie soczystych jabłek z kwaskowatymi wiśniami. Dzięki wyjątkowej recepturze nasz sos jest niepowtarzalny w smaku i na pewno przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi słodyczy.
  • Sos jabłkowo – truskawkowy to harmonijne połączenie słodkich jabłek z soczystymi truskawkami. Skuś się na niepowtarzalny smak i wypróbuj go na gofrach, czy naleśnikach!
  • Sos jabłkowo – porzeczkowy, czyli połączenie słodkiego smaku jabłka z intensywnym smakiem porzeczki to doskonały sposób na zaspokojenie Twojej potrzeby na coś słodkiego.
  • Sos jabłkowo – śliwkowy z kakao to połączenie słodkich jabłek z soczystymi śliwkami i gorzkim kakao, idealne jako polewa do lodów, czy naleśników.

Wybierz słodkie sosy OWOLOVO w różnych wariantach i ciesz się ich  wyjątkowym smakiem, bez dodatku cukru!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

X